Güneydoğu Bosch Diesel Service Hakkında

Gaziantep ilinde ve Şehitkâmil ilçesinde yer alan Güneydoğu Bosch Dizel servis, hedefine koyduğu kaliteli hizmet anlayışı ile kuruluşundan beri örnek hizmetlere imza atmıştır. Bosch marka kalitesine sahip olmanın verdiği sorumluluk ile dizel araçlarınız için en ekonomik ve en pratik çözümlerle karşınıza gelmiş durumdayız. Dizel motor parça ve bileşenlerine ait hizmet konusunda, servisimizin siz müşterilerine sunmuş olduğu hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Güven esasına dayalı çalışmalarımızda garantili hizmetlerimiz ve Alman teknolojisinin bize sağlamış olduğu avantajlar çok önemli bir yer tutmuştur. Gelişmiş bir gereksinim olarak gören servisimiz. Uzman kadroları ve gelişmiş teknik ekibi ile hizmet standartlarını sürekli olarak yüksek tutmanın çabalarını göstermiştir. Servisimiz çalışma ergonomisi ve gelişmiş imkânlar bakımından çok ileri bir seviyede karşınıza gelmiştir. Yakıt pompası ve dizel enjektör konusunda verdiğimiz bakım, tamir ve revizyon çalışmalarında, asıl amacımız ekonomik hizmet ve yüksek performans olmuştur.

Servisimizin en önemli kuruluş amacı dizel motorlu araç ve makinelerin sorunlarını çözüme kavuşturmaktır. Arıza tespit sistemine yapmış olduğumuz teknoloji yatırımları ise tanımlama ve giderme konusunda servisimize önemli avantajlar sağlamaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ve müşteri güvenini öne koyan hizmet anlayışımız, bu kavramların paradan çok daha değerli olduğunu her zaman savunarak göstermiştir.

Ülkemizin güneydoğu Anadolu bölgesinde, yıllardan beri ve gelişime dayalı hizmetler vermekteyiz. Verdiğimiz bakım, onarım ve orijinal yedek parça destekli değişim hizmetlerimiz, araçlarınız için artan bir performansı temsil etmektedir. Yakıt sistemlerinin verimliliği ile motor performansının artışını sağlamak ise uzman elemanlarımızın dikkatle üzerinde durduğu konu olmuştur.

Misyonumuz

Üstlendiğimiz görevin anlamını kavramak için Robert Bosch ve prensipleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Bosch markasının zaman için çok önemli bir değer olmasında, kurucusu başta olmak üzere bu markaya bağlı çalışan tüm bireylerin önemli katkısı söz konusu olmuştur. Güven veren ve kabul edilen Alman teknolojisi ile bu teknolojinin yarattığı mühendislik avantajları, markamızın tüm dünya tarafından kabul görmesine katkı sağlamıştır. Dizel motorlar için verilen ve gıpta ile izlenen hizmetlerimiz, ekonomik ve avantajlı koşullar konusunda örnek olmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Teknolojiye yaptığımız yatırımlar sayesinde çalışmalarımızda daha çevreci sonuçlara ulaşmayı planlıyoruz. Tasarruflu, kaliteli ve ekonomik hizmetin kaynağı olmak için önümüzdeki dönemlerde de aday bir servis olma özelliğini sürdüreceğiz. Servisimize yapmaya devam ettiğimiz yatırımlar sayesinde, ergonomik, teknoloji donanımlı ve uzman kadroya sahip bir servis sizin yanınızda olmaya devam edecektir.

Hemen Ara Yol Tarifi
X